נבואה 120

 

אל תוותר! אל תעזב!

סוכות, שחזור הנבואה למתרגם העברי,

יהודים משיחיים וכל המאמינים

נתקבל ב - 19 לאוקטובר 2011

 

י-ה-ו-ה = "יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה

ישוע => יהושוע => יהו-שוע = יָהו-שוע

 

לנבואה זו יש משיחת שיקום, כוח,? והעזה כך שאם אתם שחוקים בקרב ועייפים, תנו ליָהו-שוע לרענן אותכם עם נבואת השיקום של [חג] סוכות זה לכל מי שמשתחווה? ליָהו-שוע וחיי בקדושה. [בנבואה זו] ישנה משיחה לשיקום השכל, הגוף, הנשמה, הרוח, בריאות, כספים, ובכל הדרכים! אנו משבחים אותך, אבא י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") על המשיחה על הנבואה הזאת שתשבור כובד ושעבוד למען תהילתך, כבודך, ושיבחך.

 

כל נולד מחדש, מלא ברוח הקודש, מאמינים המשתחווים, משרתים ומצייתים ליָהו-שוע, אל שדי, מושיע.

 

כל מי שנרדף, שמתעללים בו, אשר נדחה ושנואי , אתם אשר עייפים מהרשע הנקרא מקובל, ומטוב הנקרא רע: אל תוותרו על תפילת פגיעה קדושה, כלת יָהו-שוע. אל תפסיקו גם כאשר הלחצים והבעיות של העולם הזה מציף אותכם, כאשר השטן תוקף, כאשר האויבים עולים! אל תוותרו, אל תפסיקו כי העולם הוא לא ביתינו! אל תוותרו על אמונתכם בשם יָהו-שוע! יהיה לכם ניצחון!

 

[נבואה] זו הולכת לשקם כל כך הרבה חיילים שהוכו. המורל של החיילים צריך להיבנה. אין סובלנות בישראל לאלה המאמינים והולכים אחרי יָהו-שוע. אליזבת אומרת, "זה לקח יהודי נרדף, לעורר משיחה ביהודיה נרדפת הזו". אם אתם עייפים, מוכים, אנא קיראו והקשיבו. ישנה משיחת שיקום בנבואה זו. יש יותר משיחה במילה המדוברת. אנא האזינו לאודיו וידאו או קיראו בקול רם אם אתם מסוגלים.

 

נא הסתכלו עד הסוף, היה נס עם הקלטת. ?הסוללה הייתה מלאה מספיק רק כדי להקליט את אורכה של ?הנבואה עצמה. אם שיחת הטלפון היתה מוקלטת מהתחלה, הנבואה עצמה לא היתה נקלטת עד הסוף. אבל שבח ליהושוע, ההקלטה החלה בזימון מושלם של י-ה-ו-ה ?וכל דבר [הנבואה] כולה נקלטה!

 

סוכות הנבואה 120

למתרגם העברי

 

אל תוותר! אל תעזב!

סוכות, נבואת השיקום של המתרגם העברי, יהודים משיחיים וכל המאמינים

 

נתקבל ב 19 אוקטובר 2011
ביום ה 6 של סוכות (ראש חודש)

או ביום ה 7 של סוכות, הושענא רבה

(קבוע מראש, בלוח השנה הרבני)

 

הקלטה מתחילה כאן:

 

אליזבת: ...רגליך. אני רוצה לחזור על זה. אני רואה את רגליך. ויָהו-שוע אומר בכל מקום שאתה צועד, על סוליות נעלייך, על כפות הרגליך, דמו של יָהו-שוע ישנו עליך כי בעקבותיו אתה הולך. הוא הולך בנעלייך ומשיחת רוח הקודש עליך. זה על ארשת פניך, זה בעינייך.

 

דבר [הנבואה] מתחיל:

אתה מרצה אותי, ילד שלי. אל תהסס לקרוא לי י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") אל שדי כי רוחי בתוכך. אתה שלי! אתה רחוץ בדם! אתה קנוי בדם! ואתה שלי, גוף, נפש, רוח ונשמה שייכים ליָהו-שוע המשיח! אני הוא משיחך! [אליזבת: "או, חם לי!"] ועכשיו אני ממלא אותך עם שמן חדש ורענן מן השמים ללכת במשיחה גדולה יותר, לדבר עם תעוזה גדולה יותר, כמו יוחנן המטביל. מקודקוד ראשך עד כפות רגלייך! מן טרי מן השמים, אני נותן לך לאכול!

אתה אהובי! ואהובי שלי! או יקר שלי! עזור לי, עזור לי, עזור לי! הזן את צאני וכבשי! עבוד לצידי הנביאה הזו, כי הזמן כל כך קצר!

דמי מרטיב את אדמת ישראל. רק טיפה אחת, זה כל מה שדרוש כדי לשטוף את החטאים משם. תודה על שאינך מתבייש בי. תודה שאתה מוכן להיות נרדף בשבילי! תודה על שקיבלת אותי, אפילו שזה אומר שמשפחתך תסובב לך גב! אלה משפחת דמך, אך לא משפחת דמי ! משפחת דמי תחבק אותך, כפי שיש לי אחות נביאה זו שקוראת לך היום הזה! משפחת דמי, אלה אשר עושים רצון אביהם שבשמים, מחבקים אותך ואוהבים אותך, מכירים אותך על מי שאתה בי! זכור זאת תמיד.

 

אני אוהב אותך! ואני מודה לך! כן, ?י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") אלוהים, מושיעך , משיחך, אוהב אותך! ?לעולם, לעולם, לעולם, לעולם לא תתן לאף אחד לקחת את זה! אני מדבר אליך עדיין בשקט הלילה. אני נותן לך גילויים. ויותר גילויים יהיו לך! זכור יקירי, "יהודה" [אִישׁ קְרָיוֹת] יבוא ו"יהודה" ילך. לי היה "יהודה" [אִישׁ קְרָיוֹת] משלי. לך יהיה "יהודה" [אִישׁ קְרָיוֹת] משלך. לאליזבת יש משלה. הכל, הכל, כל העוקב אחרי, אם הם לא נרדפו בשמי, מוטב שישאלו עצמם, "למה לא? " כי העבד אינו גדול מהאדון. זה כל...כל מי שלא אוהב אותי, [דהיינו לא כולם אוהבים אותי[ אל תצפה מכולם לאהוב אותך, כפי שאני עדיין נרדף. בעולם הזה אני שנאוי יותר מאשר אני אהוב! אני לעוג יותר מאשר אני מקובל! אבל שילמתי את המחיר בעת צליבתי, וישראל, או ישראל כמה זמן, כמה זמן, כמה זמן, כמה זמן אני צריך לחכות לך לקבל אותי, לאהוב אותי?

 

או אני יודע כמה זמן זה יקח! ואני יודע את המחיר שתשלם! זה יהיה מחיר כבד ? כי הם אחראים יותר ? כי הלכתי ברחובות ירושלים. דמי, דמי, דמי ספוג בארץ. או כמה אני כואב, כמה אני מתאבל! אבל ישנה שארית! יש לי שארית! תמיד ישנה שארית! הם מעטים ? אך הם שלי! וכמו שיש לי אותך, כך גם ישנם אחרים בישראל. והם פזורים בכל העולם והם יעמדו והם יגנו! והם מגנים על כל אשר קדוש! והם חושפים וגוערים כל אשר אינו קדוש, והם מזהירים שמשיח שקר הוא בדרך. אך זה לא יקרה עד אשר אקח את כלתי האמיתית.

 

אז פשוט אני לוקח רגע זה לומר "תודה לך!" אני שולח את הנביאה שלי לומר "תודה לך!" אין דמעה אחת ששפכת, אשר הוא נעשה למען שמי, שלא מאוחסן בשמים בבקבוק יקר, משובצות אבני חן ותכשיטים מכל הסוגים. וככל שהרדיפות גדולות יותר, אני אומר לך את זה אהובי, הכלה האהובה, כך חזק יותר הריח, ריח הניחוח נמצא בבקבוק דמעותיך. זה הוקרב כקורבן עבורי, יהושוע שלך, [עבור] אביך שבשמים ו[עבור] רוח הקודש היקרה.

 

אוי כמה זמן, כמה זמן, כמה זמן, כמה זמן, כמה זמן, כמה זמן חיכיתי להיות מסוגל לחבק את כלתי! אבל זה לא יקח עוד הרבה זמן! זה לא יהיה עוד הרבה זמן! אתה תהיה בזרועותי! תשמע את קולי! רק אל תוותר! אל תפסיק! הגעת עד פה! אל תוותר! אל תפסיק! אל להתפשר עם שקרי העולם! ככל שהעולם אומר לך שאתה לא קדוש, דע שאתה קדוש! ככל שהם לועגים וצוחקים כי אתה עוקב אחרי חוקי התורה, דע שאתה שלי

 

יותר אתה מגן על השבת, ואומר, "זה לא יום ראשון", רק דע שאתה שלי! אל תוותר. אל תפסיק. למרות הרדיפות הכבדות כל כך, למרות שזה יהיה אפילו כבד יותר, זכור על שם מי אתה נרדף! זכור על שם מי אתה שנואי!

 

או, הם ישתמשו בשמך ושמך הם יחללו וידברו כל מיני רוע נגד זה, אבל זה לא את שמך שהם באמת שונאים. זה מי שאתה מייצג. זה מי שאתה בי. אלה המסרים שאתה נותן אשר מגיעים ישר משמים.

 

אז אל לוותר! אל תפסיק! כי אני הולך לנקום באויבים אלה! והם יתפללו שהרים יסתירו אותם מהיושב על הכיסא! והשה הקדוש אשר נרצח, נצלב וקם לתחיה! יָהו-שוע המשיח הוא שמי! ואני אומר לך אל תוותר! ואל תפסיק, כי אני איתך!

 

הושט יד לאנשי. הושט יד לאנשי. אני לא מדבר רק על עם ישראל, אבל אני מדבר אל האנשים בעולם. הושט יד לאנשי. המשך להאכיל את הצאן שלי ואת הכבשים. המשך לא להתבייש מהעדות שלך העדות שלך היא לא מי שאתה, העדות שלך היא מי שאני, בך! זה מה שהשטן שונא! זה מה שהאויבים שלך שונאים!

 

אבל עדות זאת מוכיחה מי אני, כי אני משנה חיים! וגדולה, גדולה, גדולה, גדולה, גדולה, גדולה, גדולה היא התגמול בשמים למי שהיו מוכנים, מוכנים להניח את המוניטין שלהם מטה, שמותיהם מטה, שהיו מוכנים להיות נרדפים למען שמי! גדולה, גדולה, גדולה, גדולה, גדולה היא התגמול שלך המחכה לך בשמים.

 

אתם תראו אהובי היקרים, אתם תראו את כבודי, כבודי, כבודי במו עיניכם, אתם תראו. זה לא רחוק מאוד. אל תתייאשו כאשר אתם רואים את קובעי תאריכים באים והולכים. רק הקשיבו וראו. גילויים חדשים יבואו אליכם.

 

עמדו אחד עבור השני! עכשיו זה לא הזמן לעמוד לבד. אני מביא את הכלה שלי יחד, מקצה אחד לקצה השני של העולם דרך האינטרנט הזה! אחרת, אתם שניכם שכעת מדברים לא הייתם נפגשים. ובכל זאת, זה כאילו אתם באותו חדר, כי אתם רוח אחת.

 

אתם תדעו מי שלי. הם יילחמו לצידכם. הם יגנו כל מה שקודש. הם יחשפו את הזאבים בלבוש כבש. אל תלכו שולל. כל אלה הטוענים כי הם מדברים בשמו של "ג'יזז קרייסט" הם באמת לא מדברים עלי. מי שעומד כנגד משרה קדושה זו, המשרה שהוסמכה על ידי? י-ה ...אוי יהיה לאותם אויבים אשר עומדים כנגד כל מה שקדוש ? כי אתם עומדים כנגד אל שדי.

 

אז אהובי, דע כי אני בחרתיך. דע כי אתה המתרגם העברי ויש עדיין יותר שיבוא, אבל הם התעקבו. אז זהו שכרך היום הזה. רצית מילה, ויש לך מילה.

 

אליזבת את אמרת, "אני לא יודעת מה אני הולכת לומר!" נכון ביתי, כי אלה אינם דברייך, דברי בשרך! אלו הם מילים המגיעים משמים, לברך את המתרגם העברי שייקח את דברי לעם העברי ויעבוד בחריצות. אני אברך את המתרגם בשפע!

 

אני אוהב אותך! אני אוהב אותך! לעולם, לעולם, לעולם, לעולם, לעולם אל תשכח שאני אוהב אותך. אני יודע כל דמעה שאתה שופך! אני יודע בכל פעם שהשם שלך קולל על פני האדמה הזאת אבל זה לא על ידי, אני שולח לך ברכות!

 

אני מכין שולחן בנוכחות אויביך, אני מברך אותך!!! וכל הגיהינום זועם, כי הם לא יכולים להשתיק את קול שדי י-ה-ו-ה החי! אז האויבים חורקים שיניהם בזעם!! אני לא עוד השה שעלה לעולה, כי אינו מעונה עוד! זה היה רק פעם אחת! עכשיו אני האריה משבט יהודה, אני בא לטרוף את אויבי!!! כי אני ואבי אחד אנחנו! שנינו מברכים ושנינו מקללים! ?דברים כ"ח, הברכות והקללות: הברכות למי שמציית! הקללות למי שלא מציית!

 

אתה נכנס בברכות שלי. אלה אשר עושים את רצון אביהם שבשמים הולכים בברכות שלי. אני בודק. אני כבר יודע מי ראוי לברוח את צרה הגדולה. כולכם במבחן! כעת יש לך נבואה חדשה אליזבת אליהו. חיכית, וחיכית והאויבים פחדו אבל חיכית, וחיכית עד אשר שמעת את הקול הזה, של המתרגם העברי לעורר את המשיחה בתוכך.

 

ישראל, אני אוהב אותך. האם אתה שומע אותי, או ישראל? אני אוהב אותך. אני רוצה להושיעך. זוהי בחירתך. זה ייקח רדיפות, כמו זו שאת [אליזבת] מדברת עכשיו, נרדפים ועוד הרבה יותר. אבל יש לי את כלתי בישראל. היא כלתי המוסתרת. יש לא רק ישראל הפיזית, יש ישראל הרוחנית. ויש לי את הכלה שלי. כי ישראל שלי הרוחנית נמצאת בישראל גם.

 

או אוצרות שלי! קראו את שיר השירים. ראו את אהבתי אליכם. ראו את אהבתי, כלתי. אתם לא יודעים כמה ברצוני לקרב אתכם אלי! וזה לא ייקח הרבה זמן! זה באמת לא יקח זמן רב! אני רואה את דמעותכם. אני שומע את צערכם. אני רואה כאשר אתם בוכים ומתאבלים: "אני לא רוצה לחיות בעולם הזה עוד".

 

אתה מוקף ברשע מכל הצדדים. אבל איך אתה חושב אני מרגיש כאשר שמי בז? זה לא יקח הרבה זמן! רק אל תוותר! ?אל תפסיק! את העבודה אשר התחלתי, אסיים.

 

דובר ע"י כלי חימר, אבל משוח, לוחם וכלת יָהו-שוע המשיח, השליחה, הנביאה אליהו אליזבת עבור יָהו-שוע.?

אז זה נאמר, אז זה נכתב היום ה- 19 לאוקטובר 2011, בשעה חצות, ביום ה- 6 ?לחג הסוכות בראש חודש, ביום השביעי הושענא רבה על פי לוח השנה הרבני.

 

אליזבת: הללו- י-ה! השבח ליָהו-שוע! [צחוק עליז] ?או אבא, י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא"), יָהו-שוע, רוח הקודש היקרה תודה לכם! תודה לכם! תודה לכם! תודה לכם! תודה לכם! תודה לכם! כולם חיכו וכולם אמרו, "אליזבת, זה זמן כה רב מאז שהיתה עוד נבואה. איפה הנבואה? היו לך נבואות מאוחסנים למעלה."

 

אבל אבא י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") בשם יָהו-שוע, אנו מודים לך ואנו משבחים אותך עכשיו! ?זוהי הנבואה הבאה ולקח עברי מישראל לשחרר את הנבואה בשמו של יָהו-שוע המשיח! הללו-י-ה! או חם לי! משבחים אותך יָהו-שוע! וו הו! מה אתה אומר, מותק? (בעלי מראה לי משהו.) אני לא יודעת מה זה אומר, מה זה אומר?

 

ניקו: הסוללה מהבהבת שזה מת.

 

]השיחה ממשיכה, עמום, בשביל עוד כמה רגעים עד שהסוללה מתה לחלוטין[.

אליזבת: האם יש...?

 

ניקו: עדיין, אני מתכוון ...

 

אליזבת: או אוקיי, הסוללה מהבהבת שהיא מתה, אבל הללו-יה יש לנו אותה על קלטת, נכון, מותק?

 

ניקו: אני מניח ...

 

אליזבת: בוא נוודא שהמסר הוא שם ... הו אנא אל שדי....

 

הקלטה מסתיימת כאן. אם אתם חולקים את המסר הזה, בבקשה לכלול את הדבר כולו כי זה הולך יחד.

 

 

י-ה-ו-ה = "יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה

ישוע => יהושוע => יהו-שוע = יָהו-שוע

 

האנטי-משיח ("אנתיכריסט") יגנוב ויטמא את השם "ג'סוס" (וישוע), אבל לא השם יָהו-שוע.

 

אנחנו צריכים לקרא ולבטא את השם הקדוש י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה), את שמות הקדושים, י-ה-ו-ה ויָהו-שוע, לא רק "אֲדֹנָי", לא רק "הַשֵּׁם", לא רק ישוע ולעולם לא ישו.

 

Contact Us

Contact Us

ארגון שירות "אמייטיווינד" - רוח חזקה

http://allmightywind.com/Hebrew.html

http://almightywind.com/Hebrew.html

www.allmightywind.com

www.almightywind.com