נבואה 119

 

2011 קריאה לחזרה בתשובה או תאבד, יש ל-יה את מספרך!!!

 

י-ה-ו-ה = "יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה

ישוע => יהושוע => יהו-שוע = יָהו-שוע

 

נכתבה ונאמרה תחת משיחת רוח הקודש דרך אליזבת שרי אליהו ניקומיה.

24 לדצמבר, 2010 שוחרר בינואר 1, 2011

 י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא") אמר לשים את זה על כל נבואה מעתה והלאה:

 

הזהרתי אותך לפני זמן רב, אליזבת ?עוד לפני שהיתה משרה? אל תקראי משרה זו אחרי גבר או אישה. שמתי זאת ברוחך כי זה לא נעשה על ידיך או מפיך.

 

זה נעשה מפי י-ה-ו-ה אשר ילד זאת. זה מפי יָהו-שוע משיחך שילד זאת. זה מפי רוח הקודש, אמא-יה שלך שילדה זאת.

 

אם זה היה רק ממך, זה היה נכשל לפני זמן רב. זה נעשה על ידי רוח כבוד שכנ-יה (השכינה), הנושבת על פני האדמה הזו, הרוח הקדושה של תחייה. זה לא בא מנשמתך אחרת זה היה נכשל. (ישעיה מב: ח? "אֲנִי י-ה-ו-ה הוּא שְׁמִי וּכְבודִי "לְאַחֵר לא־אֶתֵּן וּתְהִלָּתִי לַפְּסִילִים).

*********

אליזבת מדברת בקלטת אודיו:

 

התעוררתי ושמעתי את הטלפון מצלצל, הולך רינג, רינג, ואני שמעתי את הטלפון. בפעם הראשונה זה קרה אתמול, אשר היה מה שנקרא שעון חורף ה 21-22. אז שמעתי את הטלפון מצלצל בדצמבר 22 וניקו אמר, אין צלצול טלפון.

 

בכל אופן זה המקום בו הייתי היום (23 לדצמבר) כשהתעוררתי בפעם השנייה לצילצול, רינג, רינג, רינג, והפעם, או, אלהים שלי, הטלפון לא הפסיק לצלצל. אמרתי ניקו הטלפון מצלצל הערתי אותו והוא אמר, לא, זה לא. אמרתי שאני עדיין שומעת את זה, אפילו כאשר אני מדברת איתך וזה צילצל, או אלוהים שלי, כל כך הרבה פעמים, אפילו כשאני דיברתי, זה עדיין צילצל והוא לא מחובר.

 

זה היה כל כך אמיתי וניקו אמר הטלפון שלי הוא כאן חדר השינה) ולא יכולתי להבין את זה ואז אני הולכת, או אלוהים שלי, זהו העולם הרוחני, אלוהים מנסה להשיג את תשומת לבי. אז צנחתי לישון כשהתעוררתי סיפרתי לניקו - ב 10:00 בבוקר התעוררתי - ואני מספרת לניקו על הטלפון התפילה בקול רם, אמרתי, אתה יודע, זה הולך להיות אל-טבעי אני שומעת את צלצול הטלפון, מה זה, מה אתה מנסה לומר לי אבי שבשמים? ואז זה מה ששמעתי.

 

זו היא קריאה שאף אחד לא עונה, וזה מה שקרה, אז התחלתי לחזור בתשובה והתחלתי ......חכה, אמרתי, שיחה שאף אחד לא ענה, ואמרתי, טוב מה, איזה סוג של קריאה? אמרתי, אכזבתי אותך בדרך כלשהי? ואז שמעתי שזו קריאה לחזור בתשובה. אמרתי או אבא-י-ה, אני עושה, אני עושה, אני עושה תשובה. אני כל כך מצטערת אני יודעת שאני לא מושלמת, אני יודעת שאני מבלגנת. ניסיתי לחשוב במה שגיתי, שאלוהים יכול לומר, את לא חזרת בתשובה.

 

אני באמת דואגת על הדבר הזה עם יוטיוב [ Youtube ], אני דואגת היכן ליבי היה, כזה קור בליבי לפעמים. האנשים האלה אכזריים וזה היה ללא מעצור במשך שנה ואני דואגת שמרירות נכנסה, כי אלוהים הרשה לזה והאויבים לועגים וצוחקים, הם אומרים, כן, אתם רואים, היא לא נביאה, אני עדיין עומד פה ואני עדיין בחיים ושום דבר לא קרה. מולי הזאת במיוחד, וקראתי בשמה של אותה אישה שלעגה על חשבונה , אני אפילו לא יודעת את שמה. אני לא מכירה את האנשים האלה. אז כאשר התחרטתתי דאגתי בגלל...מה שהתפללתי פעם שנייה לפני שנרדמתי שוב...כמה ברכות רבות יצאו אשר הגיעו לאנשים עם מסר הישועה והנבואות, אבל אני מרגישה כאילו הכאבתי לעצמי בדרכים מסוימות.

 

אז זו באמת היתה חרב פיפיות ביוטיוב [ Youtube ] כברכה הרבה, כך גם זה היה נורא, אבל כשאני חשבתי והתפללתי על כל זה וחושבת ?זו הסיבה שאלוהים כעס באמרו שאף אחד לא עונה לקריאה, הקריאה לחזור בתשובה.

 

ואז שמעתי אותו אומר,

]דבר הנבואה מתחיל כאן:[

 

?"זו לא את אליזבת, אני לא מדבר עליך". הוא אמר:

 

הם אלה שלא עונים. הם אלה בעולם המסרבים לענות לקריאה לחזור בתשובה, בידיעה כי הזהרתי. רק מי שנחשב שווה ראוי לברוח את הצרה גדולה. אלה הם היודעים מה הם עושים להעליב אותי וממשיכים בחטאם , האומרים, "יש לי את רוח הקודש בתוכי" ובכל זאת הם ממשיכים עם חטאם, ?הם אלה אשר מוצאים תרוצים ביודעין שאני צופה בכל מה שהם עושים, בין אם זה פורנו, בין אם זה הומוסקסואליות, בין אם זה אלכוהול, בין אם זה ניאוף, זנות, שכרות, סמים, קללות, הם יודעים כי אני צופה בהם, הם יודעים שהם צריכים להיות דוגמה, הם טוענים להאמין בשמו של "ג'סוס" )ישוע המשיח(, אפילו יָהו-שוע, ובכל זאת אני רחוק מהם. רוח הקודש לא יכולה לשכון במשכן החטא, אך הם בוחנים אותי שוב ושוב.

 

הוצאתי קריאה לחזור בתשובה, כמה מעטים הקשיבו. זה כמו טלפון המצלצל ומצלצל ואף אחד לא עונה. שמתי אותך בתקשורת ?למרחקים, שמתי אותך שם כדי להראות שאני אלוהים של משפט, כן גם של רחמים, אני לא משקר. בכל זאת הם מתעללים בנביאה, הם קוראים למשרה שלי "רע". הם קוראים תגר עלי ולועגים עלי ואומרים, "שום דבר לא יקרה לנו, אליזבת לכי". הם אומרים "זה הכל על פי החסד, הכל נעשה על הצלב. עכשיו אני יכול לחטוא כמה שאני רוצה, את רואה, נשמתי לא אבודה. זו את החיה על פי החוק, את חושבת שעליך לציית את האלוהים הזה, את אומרת, אך אנו אומרים, אין דבר כזה חטא, זה בוטל."

 

הם שונאים אותך [אליזבת[ עם תשוקה, הם שונאים כל מי שמטיף נגד חטא. הם שונאים כל מי שמזהיר. את הוצאת קריאה, שלחתי אותך שם "אמייטיווינד" [AmightyWind רוח חזקה] להזהיר את האנשים המכנים עצמם נוצרים לחזור בתשובה על חטאיהם. אמרתי את זה שוב, ושוב, ושוב. כמה מעטים יקשיבו?

 

שלחתי "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה ] ליוטיוב [ Youtube ] ומה שעשו לך, הם עושים לי, ובכל זאת הם דורשים את שמי הקדוש, אך אני רחוק מהם. הם מצטטים את דברי, הם משתמשים בהם כנשק נגדך ולכל מי שמזהיר להתחרט ולבקש פניו של יָהו-שוע לפני שהוא ימחק אותם מן העולם בזעמו.

 

הם שוכחים שהייתי כבש רק פעם אחת. הם שוכחים שאבוא עם אש בעיני. הם שוכחים זהו זעמו של השה. הם שוכחים כי אני מתעב את החטא. הם נותנים תרוצים לחטא ואלה האחראים ביותר הם אלה שמתעללים ולועגים, ושונאים ומשמיצים את משרתי שקראתי בשם "אמייטיווינד" [Amightywind ?רוח חזקה ].

 

אז אליזבת, נתתי לך לשמוע את הטלפון מצלצל. אני רוצה שתזהירי אותם פעם נוספת. כמה מעטים נענו לקריאה לחזור בתשובה וחזרו מחטא. כמה מעטים הולכים להיוושע כאשר הצרה הגדולה מתחילה.

 

זה לא מספיק לומר "חזור בתשובה", חייבת להיות פעולה מאחורי מילים אלו. חייב להיות קריעה [ריטוש קורעת באלימות] וקריעת בגדיכם, אבל לא בצורה פיזית. אמרתי "חיזרו בתשובה". שמתי את המשרה הקדושה הזו שם לכל העולם לראות אם הם בוחרים גם, ובכל זאת הרוב סגרו אוזניהם וסגרו עיניהם. הם אומרים "אנחנו לא רואים, אנחנו לא שומעים אותך משרת "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה ] ונביאה אליזבת אליהו, אותך אנו בזים. אנחנו הקהילה הנוצרית ולא משנה מה את אומרת. קחי את המשרה שלך "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה ] וקחי את הנבואות שלך כי נמשיך בחטאנו, וכפי שאת רואה, אנו עדיין בחיים, זה לא משנה, משרת "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה ] אנו בזים, ואלוהיך לא הרג אותנו עדיין. אלוהיך לא נגע בנו, אז האלוהים שלך לא יכול להיות האלהים שלנו. כי אלוהים שלנו אומר שאנחנו יכולים לחטוא. האלוהים שלנו אומר שאנחנו יכולים לשנוא אותך. האלוהים שלנו אומר שאנחנו יכולים להרוס "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה] האלוהים שלנו אומר שאת נביאת שקר, ואין צורך לחזור בתשובה על חטאנו".

 

או, אבל אתם טיפשים, אנשים טיפשים, זה אני יָהו-שוע, ?שמדבר דרך כלי זה של חימר. אתם ניסיתם אותי, וניסיתם אותי, וניסיתם אותי והשתמשתי במשרה הזו לקריאה לחזור בתשובה, ובכל זאת אתם אומרים שזה השטן ששלח. אתם שוכחים מה עשיתי לעץ התאנה. אתם שוכחים שזה אני, יָהו-שוע שקיללתיו כי סירב להניב פרי טוב. אתם שוכחים שהעץ נבל ומת. אתם שוכחים ששחיתות אני מתעב. עץ התאנה הזה מייצג אתכם עם לב של אבן, אתם המשתמשים בדברי, אתם המשתמשים בשמי, אתם הקוראים למשרה "רע", בגלל ששמעתם את המילה "חיזרו בתשובה מחטאיכם." שנאתם מה שדיברתי, ואתם קוראים לה "נביאת שקר", בגלל שאתם חושבים יש לכם כל דעת ובכל זאת אני אומר לכם, אתם טפשים, כי התגלות ניתנה לנביאה הזו, ובכל זאת אתם חושבים שאתם יודעים הכל. ואני קורא לכם, טפשי חינוך התנ"ך, כי אתם רק משתמשים בדבר שהורג ואין בו רוח במה שאתם אומרים ואתם משתמשים בנוסחת קינג ג'מס שהולכת לבטל עם כולכם, אתם הוספתם לו ספרים נוספים ולא נסתכל עליהם אפילו.

 

טיפשים, טיפשים, אני מסתכל על החיים שלכם ואני מניד ראשי. אתם אלה שאם לא תחזרו בתשובה באמת ותתרחקו מן החטא, אתם אלה אני אומר לכם "לכו ממני פועלי און כי אני לא מכיר אתכם." רק בגלל שאתם אמרתם תפילת ישועה, עליכם לשים פעולה מאחורי המילים שלכם, אתה לא יכולים פשוט להגיד שאתם אוהבים אותי ולא מצייתים לי. זהו שקר ישר מן הגיהינום. זהו שקר ובגלל זה משרה זו אומרת לכם וכל משרה ההולכת בקדושה המסרבת להתפשר עם חטא ועם חוטאים. אתם המכנים עצמכם נוצרים אין קדושה בכם ואתם מתעבים את מי שבא אליכם עם רוח הקדושה ועם המשיחה שלי על פניהם וזה לא השתנה מימי קדם. אתם בזים לכל מי שאומר את הדברים שלי, אשר נמשחה ומעיזה. ולכן נתתי לאליזבת אות כאשר אתם הולכים בקרוב מאוד אל מה שאתם מכנים "שנה נוספת". יש כבר קריאה לתשובה, או כמה כמה כמה כמה מעטים המקשיבים או השומעים לטלפון המצלצל.

 

האם אתם לא מבינים עדיין? האם אינכם מבינים עדיין? הדרך היחידה לשמים היא לענות לקריאה. אתם חייבים לשמוע לצלצול הטלפון. אתה חייבים לענות לקריאה לחזור בתשובה ולחזור הרחק מן החטא, הפסיקו להמציא תירוצים כי בקרוב זה יהיה מאוחר מידי.

 

פסק הדין הקשה ביותר יגיע על מי שמתעלל במשרה הזו שהעמדתי בתקשורת עם הרבה עיניים והרבה אוזניים ואתם ידעתם על זה ואתם לא הגנתם עליה, אתם שנאתם את דבריה ?כי צעקתי בקול רם וברור ,חיזרו בתשובה, חיזרו בתשובה והתרחקו מחטאיכם.

 

אתם תבחרו ?את הנבואות בנפרד ותשתמשו בשכל האנושי שלכם למרות שהזהרתי שוב ושוב, זה רק על ידי רוח הקודש אתם תבינו את המילים הנאמרות, לא תוכלו לפרש על ידי שכל האדם. כל נבואה ללא יוצא מן הכלל גורמת לאנשים לחזור בתשובה. הדריכי את האנשים לזרועות האהבה שלי. הדרכי אנשים ותלמדי אותם קדושה. הם לא מילים של אישה או גבר. אני רק משתמש בכלי חרס, עצם זה שאתם שונאים אותה ומתעללים בה, אמרתם אנחנו נשמיד אותה, נשפיל אותה, נדבר דברי שנאה שלנו, משום שאנו יכולים. אנו אפילו נגנוב ונטמא את שם המשרה של "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה ] כי את מעיזה לקרוא לנו חוטאים, את מעיזה לחשוף חטאינו כי אנחנו לא יכולים לסבול את הקדושה על פניך או את פניהם של העובדים העובדים לצידך, כך אנו נספר לכולם כדי לוודא שגם הם בזים ואינם מקשיבים לנבואות הקדושים, כי הם כוזבים ולכן את מסנוורת אותם. או אתם הצבועה וכך אתם מחרישים אותם.

 

או, אתם רשעים, אני אראה לכם מה אני עושה בגלל שנאתכם. אין רוח הקודש בתוככם. אתם שריצי השטן הייתי סובלני עמכם, או כל כך הרבה זמן. שמתי את משרת ההזדמנות האחרונה לפני הימים הקרובים של יום הדין. וזכרו, מה שעשיתם לה, עשיתם לי. אתם תעמדו מולי במשפט שמגיע מן השמים ואתם תענדו מול פני? ואני אזכיר לכם את דברי השנאה שלכם ואומר לכם, לכו ממני פועלי עון כי אני לא מכיר אתכם. רוח קודשי פרשה מכם לפני זמן רב או מעולם לא היתה אפילו בכם.

 

אז אליזבת, אני אתן לך לשמוע את הטלפון. אני אתן לך לשמוע כמה זמן זה צילצל, רק סמלי, 8 פעמים. חלק יקשיבו וזה יהיה התחלתם החדשה והם באמת יתחרטו והם באמת ידעו כי "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה ] היא משרה קדושה, זאת משרה שאלוהים שלח.

 

כל מי שיכנע בענוה, ויתרחק מחטאיהם ובשכלם, בגופם, בליבם, ובנפשם הם באמת באמת יתחרטו, הם באמת באמת יתחרטו. אלה הדברים שיש לי לומר, אתם עונים לקריאה, או קדושי התשובה, כל יום. אפילו את, אליזבת, אמרת, במה לא עניתי? איך זה שאני לא חזרתי בתשובה? או, בבקשה תסלח לי בכל מקרה, אני הכשלתי אותך, אני יודעת? שאיני מושלמת. אמרתי לך, אליזבת זאת לא את, את שומעת לצילצול שלי וענית לקריאתי ולכל מי שנקרא לעבוד לצידך ולכל אלה היודעים את משרת "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה ] מדבר את האמת ולא משקר. הם נענו לקריאה לחזור בתשובה, אבל אז יש כמה שיודעים שיש אמת במשרה, ובכל זאת, הם מנסים אותי ומאמינים שזה מספיק כדי לדעת אותך. הם מאמינים שזה מספיק רק לקרוא את הנבואות. הם מאמינים שאני תמיד אהיה רחמן לא יהיו השלכות על חטא. אלה הם שאשפוט בכבדות יתרה כי הם לא מבינים שהם אחראים על חטאיהם, שאני מתעב.

 

אז ספרי להם ביתי, הם רוצים מילה חדשה שתצא. תגידי להם כמה אני שמח על אלה שהולכים את הצעד הנוסף, שלא רק שואפים לציית לי בכל יום, אך מאמינים ומדברים ומשתפים את הדברים שאני אומר. הם אינם חוששים להעליב אדם, כי נשמתם רוצה למצוא חן בעיני יָהו-שוע כי הם יודעים כי תגמולם יבוא משמיים.

 

אז תגידי להם ביתי, את האליהו החדש, כי נתתי לך משיחה ועבודה לעשות.

?

תגידי להם ביתי, אם כי הם יורקים בפניך, הזהירי אותם ביתי, בקרוב מאוד המין האנושי יכחד.

 

תגיד להם ביתי, או, אני בא שוב. אני חוזר שוב, אבל הפעם זה יהיה עם אש בעיני, ?ואני לא מדבר על קריאת כלתי לצידי, אני מדבר על האויבים הדומים לעץ התאנה הזה, אקלל אותו והוא ינבול וימות לעיני כל.

 

תגיד להם ביתי, היי הנביאה האמיצה. הפסיקי לדאוג מה נשים וגברים אומרים.

 

תאמרי להם ביתי, תאמרי להם בשבילי כי זהו צילצול הטלפון. יש לך קריאה להיות נביאה. ענית בחיוב לפני זמן רב. לא אתן לך לא להרים את הטלפון. זו היא קריאת חייך, שאינך יכולה לברוח, כי קראתי לך ביתי להזהיר את המין האנושי לפני התלאות? המגיעות, עת לצרות יעקב. או, ולרבים זה יהיה מאוחר מדי.

 

אלה הדברים שיש לי לומר. שוב האויבים ישלחו ללעוג ולשנאת. פשוט דעי זאת, הם לא ממני. פשוט דעי זאת, הם לא נשלחו ממני. פשוט דעי זאת, הם ילדי השטן, כלתו של השטן, חוטאים, עובדי עון ונשמתם ישלמו בגיהנום ובקרוב מגיע גורלם באגם האש.

 

רק אל תשמרי דברי שינאה בקירבך, תני לי אותם. אני יכול לטפל בהם, את לא יכולה. הם לא התכוונו אליך קדושים יקרים, דברי שנאה נועדו בשבילי. הלעג, העלבונות נועדו בשבילי. הם לא יכולים להסתכל במשיחה ובקדושה. מיקמתי כל מי ששלי, במיוחד הכלה שלי אשר שואפת מדי יום לרצות אותי ולעבוד לי ?להשתחוות לי, ולקרוא לי א-ל ש-ד-י, וי-ה-ו-ה, שליט חייהם, אדון מושיע, הם מכירים אותי. זאת הכלה שלי. הם לוקחים את ההתעללות, הם לוקחים את השנאה, הם מקוללים, הם מושמצים, מדברים על שמם כרשע. זאת הכלה שלי. או במהרה אמשוך אתכם לצידי. אתם יודעים מי אתם. קיבלתם את האמת שבא. אתם יודעים מי אתם. אתם מכירים את הפרי טוב במשרה זו, "אמייטיווינד" [ Amightywind רוח חזקה ] כי כפי "שאמייטיווינד" [שרוח חזקהAmightywind? ] נושבת מעל פני האדמה וכעת אני לוקח את זה בשפות שונות רבות ויש עוד הרבה שיבוא.

 

אתם יודעים מי אתם או כלה יקרה שלי. איך אתם יודעים? כי אתה שנואים, אתה מושמצים, אתם נבזים אותך, אתם נדחים כרשעים למרות כל מה שאתם עושים, זה לנסות לרצות אותי בכל דרך ואמרי לחוטאים לחזור בתשובה ולשנות דרכם. והתעללו בך בגלל זה. אתם יודעים מי אתם, אבל אתם לא רק מדברים קדושה, אתם חיים חיי קדושה ואתם אף פעם לא חושבים מראש על חטא. אתם הכלה שלי. אתם הפירות הראשונים שלי. אז מעטים מכם כשאני מסתכל על פני האדמה הזו, אתם הכלה שלי וזה כי אני אוהב אתכם ואתם אוצרי. אויביכם הם אויבי כמו את עשיו אני מתעב.

 

את לוקחת את הדברים האלה, אליזבת, את מזהירה אותם, הטלפון מצלצל. שלחתי אותך כנביאה לספר להם. כמה שמעו את זה ?ועדיין מסרבים להכיר שהם שמעו את זה. אז אני אומר לך, או נביאה שלי, תספרי להם על הקריאה לחזור בתשובה, ספרי להם מה שאני נותן לך לשמוע ויהיו אלה שיחזרו בתשובה ויעזבו חטאיהם. והטלפון, תאמרי להם שזה מצלצל. הם ישמעו. הם ישמעו והם יסלחו וכן מספר 8 אומר (8 צילצולי טלפון) תהיה לנו התחלה חדשה כל זה משום שיש לי נביאה המוכנה להיות ללעג ולבוז למען שמי כאשר את צועקת, תענו לקריאה לחזור בתשובה, הטלפון מצלצל משמים, כי אני אוהב מספיק כדי להזהיר דרך אליהו שלי החדש, איך אפילו אליהו שמך, מבזים. רק תזכרי, רוח איזבל תרדוף את רוח אליהו. ?איך אפשר לצפות לפחות? האם כל נביא קדוש יכול לצפות למשהו פחות? האם כלת יָהו-שוע, כלתי יכולה לצפות לפחות? כי אם היו מקבלים אותי, אם הכל היו מקבלים אותי באהבה, הם היו מקבלים אתכם, אבל הסתכלו על פני האדמה הזאת, ואני אפילו שלחתי את הקור כדי להראות את לב האבן, ובכל זאת הם לא מתחרטים, הם אינם משנים דרכם. הם אומרים שאני או אלהי האהבה והרחמים בלבד ואני אפילו לא ארשיעה את החטא, אבל הם הולכים לראות שזו הסיבה שתהיה מה שנקרא הצרה גדולה.

 

תודה אליזבת שענית לקריאה, אם היית חיה בחטא לא היית שומעת אפילו את הטלפון מצלצל, אבל את שמעת, וזה צילצל 8 פעמים כי רבים, רבים יקשיבו וזו תהיה התחלה חדשה שלהם.

 

נאמר תחת המשיחה של? רוח הקודש
אל השליחה אליזבת שרי אליהו ניקומיה,

מעליבה הרוב וברכה לאחרים,

ילדה לוחמת, כלתה של יָהו-שוע המשיח / ישוע המשיח

 

י-ה-ו-ה = "יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה

ישוע => יהושוע => יהו-שוע = יָהו-שוע

 

האנטי-משיח ("אנתיכריסט") יגנוב ויטמא את השם "ג'סוס" (וישוע), אבל לא השם יָהו-שוע.

 

אנחנו צריכים לקרא ולבטא את השם הקדוש י-ה-ו-ה ("יוד-הא-וו-הא", יַהֲוֶה, או יַהְוֶה), את שמות הקדושים, י-ה-ו-ה ויָהו-שוע, לא רק "אֲדֹנָי", לא רק "הַשֵּׁם", לא רק ישוע ולעולם לא ישו.

 

Contact Us

Contact Us

ארגון שירות "אמייטיווינד" - רוח חזקה

http://allmightywind.com/Hebrew.html

http://almightywind.com/Hebrew.html

www.allmightywind.com

www.almightywind.com